Tasarım

Doğru tasarımla hedef kitlenize ulaşın

Kurumsal Kimlik

Markanızın yüzünü yansıtacak, hedef kitlenizin gözünde prestijinizi ve saygınlığınızı artıracak önerilerimizi uzman ekibimizle birlikte hazırlıyor ve kurumsal kimliğinizi oluşturmak için detaylı çalışmalar yapıyoruz.

Markanıza uygun renk seçimlerinden sonra alternatifli logo tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Onayınız ile uygun olan logo üzerinden tüm basılı ve dijital materyallerin uyarlamalarını yapıyoruz. Tasarım sürecinde sizinle olan iletişimimizi sürekli tutuyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizi sunuyoruz.

Siz de kurumsal kimlik için teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Arayüz Tasarımı (UI)

Web Arayüz Tasarımı (UI), görselliğin egemen olduğu günümüz dünyasında çok önemli konumdadır. UI, web site kullanıcılarınız için doğru yönlendirmeler yaparak sitenizde daha uzun süreli zaman geçirmelerini sağlayan ve kaliteli etkileşim sunan tasarımlardır. Görselliğin ön planda olduğu web arayüzü detaylı olarak yaptığımız analizin ardından size özel belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlıyoruz.

Siz de Web Arayüz Tasarımı (UI) için teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo & LogoType Tasarımı

Logonuz, markanızı yansıtan en önemli unsurdur. Public 360 Digital olarak dijitalin her noktasında o mecraya özel kreatif konseptlerle hedefe ilerliyoruz. Markanızı anlatan, akılda kalacak ve imzanız olacak kreatif bir logo tasarımı sizi daha iyi bir noktaya taşıyacak.

Siz de logo ve logotype tasarımı için teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog ve Broşür Tasarımı

Her firmanın tanıtımının yapılması, marka değerinin artması ve sektörde rakiplerinin önüne geçmesi için uygulanan farklı reklam araçları bulunuyor. Bu reklam araçlarından biri de kataloglardır. Daha geniş müşteri kitlesine ulaşmak, firmanın veya markanın hizmetlerini, ürünlerini piyasaya ve müşteriye arz etmek gibi her türlü detayı barındıran kataloglar için tasarımın nasıl yapılacağı da çok önemlidir.

İşte tam da bu noktada Public 360 Digital olarak kreatif bir katalog ile sizi bu soru işaretinden kurtarıyoruz.

Siz de katalog ve broşür tasarımı için teklif al kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Project

Web design & Mobile app

Launch

2019 Semptember